Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8033224811062
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Ganassini

Rilastil LIPOREDUCER Krem modelujący do ciała
Pojemność: 200 ml

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej to niedoskonałość spowodowana przez nadmierną akumulację tłuszczu zlokalizowaną przeważnie w okolicach brzucha, bioder, ud i ramion. W tych wszystkich przypadkach odpowiednia kuracja dermokosmetyczna może przeciwdziałać temu problemowi.
RILASTIL LIPOREDUCER KREM MODELUJĄCY DO CIAŁA ze względu na wysoką koncentrację składników aktywnych wykazujących silne działanie wyszczuplające i modelujące przeciwdziała niedoskonałościom estetycznym związanym z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Sposób użycia:
Krem stosować rano i wieczorem nakładając na dotknięte miejsca i wmasowując obszernymi ruchami okrężnymi, aż do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu, w zależności od indywidualnej wrażliwości na produkt, może wystąpić uczucie ciepła oraz/lub swędzenia. Powyższe odczucia wynikają ze specyfiki działania składników aktywnych i mijają po około 30-45 minutach.
Należy unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi, uszkodzoną lub podrażnioną skórą. W razie kontaktu z wymienionymi należy dokładnie przepłukać je wodą.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać zamknięty z dala od źródeł ciepła.

Do użytku zewnętrznego.

Polecamy