Wczytuję dane...
o Ganassini

ISTITUTO GANASSINI został założony w 1930 r. w Mediolanie. Od początku swojego istnienia firma specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji preparatów farmaceutycznych. Obecnie ISTITUTO GANASSINI posiada w swojej ofercie ponad 150 produktów: farmaceutyków, środków medycznych i kosmetyków, zgromadzonych pod 16 markami, wśród których znajdują się strategiczne marki takie jak: Rilastil, Bioclin oraz Alkagin.

ISTITUTO GANASSINI posiada własne laboratoria (Laboratori di Ricerche Biochimiche Ganassini), które tworzą innowacyjne produkty będące najnowocześniejszą technologią dermatologiczną. Lekarze i farmaceuci od lat doceniają działania firmy za rzetelność i pewność bezpiecznego wyniku, a miliony konsumentów we Włoszech i na całym świecie ufają marce, wiedząc, że dzięki produktom ISTITUTO GANASSINI skóra może być piękna w każdym wieku.

Produkcja preparatów ISTITUTO GANASSINI odbywa się w warunkach ściśle farmaceutycznych przy wykorzystaniu surowców najwyższej jakości. Podczas całego cyklu produkcyjnego preparaty są poddawane surowym kontrolom jakościowym. Testy chemiczne i mikrobiologiczne przeprowadzane na każdym etapie produkcji gwarantują czystość i najwyższą jakość preparatów, które potwierdzone są licznymi atestami jakości jak również certyfikatami dbania o zasoby środowiska.

Do produktów - wizytówek firmy zaliczają się: kremy na rozstępy,  serie kremów przeciwzmarszczkowych dla kobiet we wszystkich przedziałach wiekowych, serum do twarzy, kremy na cellulit, ampułki ujędrniające biust, kremy ujędrniające do ciała, jak również szampony i produkty do higieny intymnej.

Corocznie ISTITUTO GANASSINI inwestuje dużą część swoich środków w projekty badawcze. Rezultatem tych prac są nowoczesne i innowacyjne dermokosmetyki cieszące się zaufaniem wciąż rosnącej liczby klientów w ponad 60 krajach na całym świecie.