Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Ganassini

Emulsja wskazana do stosowania w przypadku poparzeń słonecznych, lekkich oparzeń, podrażnień i stanów zapalnych skóry pociągających za sobą zaczerwienienia (radioterapia, peeling chemiczny, drobne otarcia). Dzięki swojemu działaniu nawilżającemu i ochronnemu emulsja NEOVIDERM  koi i przynosi ulgę skórze, wspomagając fizjologiczne procesy prowadzące do jej normalizacji.

Emulsja  NEOVIDERM nie zawiera filtrów słonecznych.

Wskazania:

• POPARZENIA SŁONECZNE

• OPARZENIA I STOPNIA

• OCHRONA PRZED I PO NAŚWIETLANIU

• PEELING CHEMICZNY

 

Składniki:

• betaglukan – wspomaga gojenie skóry, łagodzi podrażnienia, niweluje negatywne efekty promieniowania UV.

• alginat - wzmacnia skórę, głęboko ją nawilża, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.

• kwas hialuronowy - posiada wyjątkową zdolność zatrzymywania wody w naskórku, zapewnia skórze właściwy poziom nawilżenia, zabezpiecza ją przed utratą elastyczności.

 

Sposób użycia: Nanieść obficie emulsję na podrażnioną skórę i pozostawić ją do całkowitego wchłonięcia. Jeśli  to konieczne nanieść emulsję ponownie. Nie wchłonięta warstwa produktu zapewni dłuższą ochronę. Stosować nawet kilka razy w ciągu dnia, aż do całkowitego unormalizowania się stanu skóry lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ostrzeżenia: Nie stosować na otwarte rany i uszkodzoną skórę. Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się emulsji do oczu należy dokładnie przemyć je wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać zamkniętą z dala od źródeł ciepła.

Do użytku zewnętrznego.

Emulsja testowana na obecność niklu, kobaltu, chromu, palladu i rtęci

Pojemność: 100 ml

Polecamy