Wczytuję dane...
Model: Oil Smagliature
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8050444859933
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Ganassini

RILASTIL OLEJEK NA ROZSTĘPY

EMOLIENT, ŁAGODZĄCY I OCHRONNY

z olejkami ze słodkich migdałów, nasion dzikiej róży i otrębów ryżowych

Olejek zawiera składniki w 100 % pochodzenia naturalnego oraz witaminę E, które zapewniają działanie zmiękczające, łagodzące i ochronne. Poprawia jędrność i elastyczność skóry oraz pomaga zapobiegać powstawaniu rozstępów. Olejek nadaje się idealnie do wstępnego przygotowania (w czasie 8/9 miesiąca ciąży) otoczek brodawek sutkowych oraz sutków do karmienia piersią i zapobiegania powstawaniu pęknięć w tych wrażliwych częściach ciała.

Charakterystyka: działa łagodząco, intensywnie odżywia skórę pozostawiając ją gładką i aksamitną (olejek ze słodkich migdałów i olejek z otrębów ryżowych). Poprawia elastyczność skóry zachowując jej film hydrolipidowy (olejek z nasion dzikiej róży).

Sposób użycia: nanieść olejek rano i wieczorem na brzuch, biodra, uda oraz piersi. Osobą o szczególnie nieelastycznej skórze zaleca się stosowanie KREMU NA ROZSTĘPY RILASTIL w trzecim trymestrze ciąży. Produkt może być używany w celu przygotowania otoczek brodawek sutkowych i sutków do karmienia piersią.

Do użytku zewnętrznego. Przechowywać prawidłowo zamknięty z dala od źródeł ciepła. Ważne jest, aby przestrzegać normalnych/zwyczajowych praktyk higienicznych, jeżeli produkt ma być stosowany w okresie karmienia piersią. Unikać kontaktu z oczami, w razie konieczności należy przemyć je wodą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...